Logo
Ua

Гармонійний розвиток вашої дитини

Image

Як виховати генія за допомогою древньої методики

Ментальна арифметика в Києві і по всій Україні тільки починає набувати популярності, хоча методика вже давно працює в 52 країнах. Це ефективний всебічний розвиток здібностей завдяки рахункам Соробан (Абакус, Абак), які називають «доісторичним калькулятором». Їх тисячолітня історія і унікальна здатність задіяти обидві півкулі мозку під час рахунку робить Соробан інструментом для розвитку швидкості і якості мислення.

Абакус - надбання світової культури

Рахівниця Соробан має прямокутну форму, горизонтальна лінія розділяє її на дві частини. Загострені кісточки нагорі мають значення 5, а знизу – 1. Перші подібні рахівниці винайшли в Китаї 2500 – 5000 років тому. Згодом конструкцію століттями допрацьовували японці.
Соробан (Абакус) був визнаний журналом Forbes другим за важливістю винаходом людства. В Японії і Китаї дітей вчать за цією методикою в обов’язковому порядку, можливо, саме тому японські школярі майже щорічно завойовують першість на математичних олімпіадах. У цих країнах батьки протягом тривалого часу переконалися, що завдяки ментальній арифметиці можна досягти гармонійного розвитку дитини.

Що розвиває ментальна арифметика?

Помилковою є думка, що ця методика вчить дітей тільки блискавично лічити в уяві. Такі заняття загалом допомагають зробити нейронні зв’язки мозку натренованими, щоб згодом дитина могла краще справлятися з будь-якими завданнями на уроках, університеті чи на роботі. Важливо почати займатися ментальною арифметикою в дитинстві, коли мозок ще пластичний, тому ми запрошуємо на заняття дітей від 5 до 14 років. Ідеально, коли наш курс використовується для підготовки дитини до школи.

В чому унікальність методики і як її застосувати?

Спочатку навчання діти лічать на рахівниці Соробан, що розвиває моторику рук і допомагає задіяти обидві півкулі при рахунку. Після цього наші учні бачать перед собою картинку рахівниці, а ще потім діти представляють уявну рахівницю, здійснюючи всі операції в уяві.

Навчаються діти в групі, при цьому кожен учень отримує увагу викладача, який має індивідуальний підхід до кожної дитини. Заняття часто поєднують із іграми та вправами на поставу.

У дітей розвивається маса навичок:

  • Концентрація уваги. Малюки вчаться концентруватися на уявних рахівницях.
  • Логіка. Вправи на Соробані активно стимулюють ліву півкулю, що відповідає за логічне мислення.
  • Швидкість мислення. Дитина починає дуже швидко мислити, що підвищує результати в навчанні, спорті та повсякденному житті!
  • Пам’ять. Рахуючи в уяві, діти вчаться запам’ятовувати велику кількість проміжних чисел.
  • Уява. Уявні рахунки, які представляють малюки, допомагають розвивати фантазію і творче мислення.
  • Такі методики раннього розвитку для дітей допоможуть надалі швидко освоювати іноземні мови, креативно мислити, підвищити успішність, одночасно вирішувати декілька завдань, а також стати впевненим у собі і підтримувати самодисципліну. Це відмінна підготовка до школи.

Чи достатньо лише шкільної освіти дитині – вирішувати батькам, але в якості підготовки дітей до школи більш успішної методики не існує. І головне, що унікальні здібності, яке дитина отримає на заняттях з ментальної арифметиці, залишаться з ним на все життя!