Logo
Ua

В Києві пройшла перша в Україні Олімпіада з ментальної арифметики

Image

24 січня Indigo Mental Club провів першу в Україні Олімпіаду з ментальної арифметики (японська методика усної лічби) в парку святкування днів народжень «Дитяча планета». В ній взяли участь більш ніж 500 дітей у віці від 5 до 14 років.

Репортаж з Олімпіади можна подивитись за посиланням – Перша олімпіада з рахунками в Україні

Змагання проходили у вікових категоріях 5-6, 7-9 та 10-14 років. Учасники Олімпіади вирішували як заздалегідь розроблені приклади, так і приклади, що генерувались комп’ютерною програмою безпосередньо під час Олімпіади.

«Це величезна радість бачити, як діти радіють власним успіхам у ментальній арифметиці і своїм перемогам, які бачать їх друзі та рідні. Ми впевнені, що Олімпіада зробить дітей більш впевненими в собі та підштовхне їх досягати нових висот у житті. А вдячні відгуки батьків мотивують і в подальшому розвивати ментальну арифметику по всій Україні» – підвела підсумки Олімпіади Марина Мужановська, засновник Indigo Mental Club.

Враховуючи успіх заходу, наступна Олімпіада вже запланована на травень; ми впевнені, що вона об’єднає ще більше учнів зі всіх регіонів України. При цьому нещодавнє схвалення методики ментальної арифметики Indigo Mental Club з боку Інституту модернізації освіту при Міністерстві освіти  дає передумови припускати, що цю методику чекає величезний «бум» по всій Україні.

«Я хочу від всієї душі подякувати своїй команді, яка доклала чимало зусиль, щоб провести Олімпіаду на найвищому рівні. Хочемо сказати слова вдячності телеканалу Інтер, 24 каналу, Радіо Ера, UaTv та Українському радіо, які люб’язно погодились висвітлити цей захід. Окремо хочу від всього серця подякувати дитячому парку «Дитяча планета» та особисто його засновнику та ідейному натхненнику Тетяні Боровик, без чиєї підтримки та сприяння ця Олімпіада ніколи б не пройшла на настільки видатному рівні» – резюмувала Марина Мужановська.

Повний фотозвіт з Олімпіади – https://www.facebook.com/indigo.mental/posts/864355393707508

+38 095 762 74 94

[email protected]

_MG_5259 _MG_5189 _MG_5176 _MG_5169