Logo
Ua

Ментальна арифметика Indigo схвалена Інститутом модернізації освіти

Image

Інститут модернізації технологій та змісту освіти України 22 серпня офіційно схвалив методику ментальної арифметики Indigo Mental Club.

Тестуванням і апробацією методики протягом року займались відразу декілька відділів Інституту. Це перший випадок в історії України, коли ментальна арифметика зможе викладатися в усіх середніх школах України.

Ментальна арифметика з кожним днем стає все більш популярною в світі – на даний момент вона вже поширена в більш ніж 70 країнах світу, в різні роки її опанували понад мільйон учнів. В Японії і Китаї ментальна арифметика навіть входить до шкільної програми.

Задовго до схвалення методики українськими держструктурами міжнародні дослідження вчених
підтвердили, що заняття ментальною арифметикою розвивають одночасно обидві півкулі мозку і зв’язки між півкулями. Завдяки цьому у дітей стрімко підвищується швидкість мислення, концентрація уваги, уява і образне мислення, а також здатність швидко аналізувати інформацію і приймати рішення.

«Для нас дуже важливо, що держава нарешті визнала високу ефективність ментальної арифметики. До цього нам доводилося популяризувати цю методику власними силами. Відтепер нам буде набагато легше донести ментальну арифметику до більшості школярів України »- заявила Марина Мужановская, засновник і автор методики Indigo Mental Club.

Планується, що перші гуртки ментальної арифметики в українських школах будуть відкриті вже у вересні. Викладачі в школах навчатимуться безкоштовно.