Logo
Ua

Indigo влаштовує першу на Західній Україні Олімпіада з ментальної арифметики

Image

Додавати, віднімати і множити тризначні числа – в уяві – швидше калькулятора – в шість років. Мистецтво усної лічби продемонструють 31 жовтня у Львові школярі з усієї Західної України. Олімпіада відбудеться для дітей від 5 до 14 років.

У січні та травні 2017 го року подібні Олімпіади в Києві вже об’єднували учнів зі всієї України. Цього ж разу у Львів, щоб позмагатися за звання кращого, приїдуть біля 200 учнів з 7 міст Західної України.

Ментальна арифметика – методика усної лічби, яка використовує в навчанні спеціальні рахівниці Абакус. Поступово діти тренуються обходитися без них, збільшуючи складність усних обчислень. Дана методика поширена в понад 70 країнах світу, в різні роки її опанували понад мільйон учнів. В Японії і Китаї ментальна арифметика входить до шкільної програми.

Для України ця методика – нова. Інститут модернізації освіти при Міністерстві освіти схвалив її в серпні 2017-го.

Міжнародні дослідження вчених підтвердили, що заняття ментальної арифметикою розвивають одночасно обидві півкулі мозку і зв’язки між півкулями, завдяки чому у дітей стрімко підвищується швидкість мислення, концентрація уваги, уява і образне мислення, а також здатність швидко аналізувати інформацію і приймати рішення.

“Зараз ментальна арифметика розвивається по всій Україні в рамках приватних шкіл і центрів. До нашої країни тільки в останні роки докотився бум, який спостерігається на ментальну арифметику по всьому світу протягом останніх 2-х десятиліть. Ми не просто розвиваємо цю методику, але й прагнемо, щоб в майбутньому ментальна арифметика стала невід’ємною частиною шкільної освіти. “- зазначила організатор Олімпіади Марина Мужановська.

Як рахує тризначні числа і одночасно грає на сопілці дитина, яка займається ментальною арифметикою 1,5 року – https://youtu.be/EK_XA7N4HG4

Як пройшла 1-а Олімпіада 24 січня – https://youtu.be/RN0EJzglCmE

Як відбулося встановлення Національного рекорду з МА – https://youtu.be/L5kC5nE3JYY

 

31 жовтня, Львів, Вул. Стрийська 202, Дитяча планета

11:30 – акредитація ЗМІ

12:00 – Початок Олімпіади

 

Попередня акредитація за телефоном 095 762 74 94 (Роман)

[email protected]