Logo
Ua

Новинка! Ментальна арифметика - тепер і англійською мовою!

Image

Indigo Mental Club запускає новий напрямок – тепер діти від 7 років можуть вивчати ментальну арифметику ще й англійською мовою.

Протягом 6 місяців викладацький склад Indigo проводив експеримент і вивчав, як діти сприймають навчання англійською. Результати досліджень показали, що заняття ментальної арифметикою англійською мовою набагато більш ефективно розвивають обидві півкулі мозку і зв’язки між півкулями. Завдяки цьому у дітей стрімко підвищується швидкість мислення, концентрація уваги, уява і образне мислення, а також здатність швидко аналізувати інформацію і приймати рішення.

В середньому ефективність навчання англійською на 30-40% вище, ніж на українському. Ключова особливість «англійської» методики Indigo – діти не перекладають слова з української на англійську, а одразу сприймають значення англійських слів.

Це вдалося завдяки тому, що методика побудована на використанні асоціацій, які дитина сприймає практично моментально. У дитини просто немає часу перекладати слова, тому вона сприймає мову як рідну, тобто схорлює її на розмовному рівні. Швидкість сприйняття англійської мови у дитини стає такою ж швидкою, як і швидкість її рідної мови!

Всі педагоги Indigo, які ведуть групи англійською, мають найвищий рівень англійської та вільно нею розмовляють та мають великий стаж викладання. Більш того, всі вони пройшли додаткове навчання і сертифікацію.

Для батьків ментальна арифметика англійською дозволяє «вбити двох зайців одночасно»: методика забезпечує стрімкий розвиток здібностей мозку дитини і допомагає йому поступово сприймати англійську на розмовному рівні. А в сучасному світі обидва ці аспекти життєво важливі, щоб виграти конкуренцію в XXI столітті.

Записуйтеся на безкоштовні пробні уроки англійською:
+380 (99) 201 34 31, +380 (98) 013 41 55