Logo
Ua

Як за допомогою ментальної арифметики підготуватися до ДПА 4 клас з математики

Image

У кінці четвертого року навчання кожному школяреві доведеться пройти важливе випробування – ДПА (підсумкова атестація). Захід покаже, наскільки діти засвоїли навчальну програму початкової школи, а його результати виявлять готовність до переходу на наступний рівень – в середню школу. Перед батьками юних випускників в цей період стоїть глобальне завдання: «підтягнути» дітей з таких предметів, як українська мова, читання і, що найбільш непросте – математика.

ДПА математика 4 клас. Що чекає дитину

ДПА з математики у 4-у класі включає в себе завдання арифметичного і геометричного характеру. Контрольна робота складається з двох частин. У першій частині школярі вирішують завдання і приклади, в другій – виконують тестові завдання закритого типу, в яких потрібно вибрати правильну відповідь або встановити відповідність між декількома значеннями.

Для успішного проходження ДПА з математики учні повинні вміти:

  • встановлювати порядок дій і виконувати їх, працювати з багатозначними числами;
  • порівнювати і переводити міри;
  • вирішувати завдання з трьома діями;
  • знаходити частину від числа;
  • креслити прості геометричні фігури по заданих параметрах (площа, довжина сторін).

Щоб узагальнити і систематизувати отримані знання, необхідна ретельна підготовка до ДПА.

Від чого залежить високий результат ДПА

Якщо у дитини є проблеми з математикою, то не потрібно намагатися в авральному порядку підготуватися за останні кілька тижнів. Оптимально вже на початку року або хоча б за 3-4 місяці до ДПА записати його на ментальну арифметику, щоб він поступово зміг готуватися до вимог атестації. При цьому постійні тренування вдома будуть закріплюватися під час групових занять 1 раз на тиждень. В результаті дитина по справжньому полюбить математику і буде готова здати ДПА на високому рівні.

Ментальна арифметика Соробан - гарантія успіху!

Фахівці клубу з ментальної арифметики проведуть якісну підготовку вашої дитини до підсумкової атестації. Наш центр розвитку спеціалізується на японській технології Соробан, яка максимально розширить можливості розумової діяльності школяра. Основна частина завдань з математики в початковій школі – арифметичні обчислення. На них і ґрунтується ця японська методика усного рахунку.

Підготовка до ДПА в Києві на основі цієї технології дозволить дітям вільно оперувати складними числами, виконувати в умі приклади з кількох дій, швидко переводити міри. Пройшовши курс навчання з ментальної арифметики, учні 4 класу зможуть легко виконати підсумкову контрольну роботу за кілька хвилин!